KONST / Litografier / Färglitografi 8102096
nr 810 2096
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), 253/1500, signerad, motivets mått: 76x56, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:07:57
18/2 16:45:11
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer